Last wilderness

neil ansell Taal: Engels

Paperback

€ 14,95

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel

Shortlisted for the 2018 Wainwright Golden Beer Book Prize, THE LAST WILDERNESS is a hauntingly beautiful memoir on nature and hearing loss, for readers of Macfarlane's THE OLD WAYS or John Lewis-Stempel's THE RUNNING HARE
ISBN
9781472247124
Vorm
Paperback
Uitgever
Headline
Druk
1e
Verschenen
26-07-2018
Taal
Engels
Pagina's
320 pp.
Genre
Literaire non-fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris