Een boekje vol geluk

Inzichten, illustraties & tips: inspiratie waar je elke dag even gelukkig van wordt

Petra van Dreumel Taal: Nederlands

Paperback

€ 16,99

Op werkdagen voor 23.59 uur besteld, binnen 1-2 dagen bezorgd
Een boekje vol geluk

Paperback

€ 16,99

Boeken gratis bezorgd vanaf € 15,- binnen NL en BE
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

‘Prachtige illustraties en fijne teksten. Een mooi cadeau! Voor jezelf of voor iemand anders.’ - Elma van Vliet, auteur van de bestseller Mam, vertel eens

Cadeautip! Voor de lezers van Elle Luna en Meera Lee Patel

Petra van Dreumel is illustrator en schrijver en ze is – zoals zovelen – al haar hele leven op zoek naar geluk. Maar ze besefte steeds meer dat ‘geluk’ geen permanente staat van zijn is, het zit vooral verscholen in het opmerken van gelukkige momenten. Wanneer je daar bewust mee bezig bent, voel je het vanzelf. We hoeven dus soms alleen maar even onze zintuigen wat scherper te stellen om geluk te ervaren, te zien.

Met Een boekje vol geluk helpt Petra ons om geluksmomenten te herkennen, te koesteren en te creëren. Ze heeft vijf soorten geluk gedefinieerd die allemaal een eigen ‘gelukscollectie’ hebben gekregen. Er zitten veel prachtige handgeschreven quotes en kleurrijke illustraties in die voor instant happiness zorgen én pagina’s waar je geluksmomenten kunt opschrijven om ze voor altijd vast te leggen. Genoeg inspiratie voor een moment voor jezelf. Want geluk is niet maakbaar, maar je kunt het wel laten groeien. Dit boek biedt inspiratie en inzichten en dat leidt dat uiteindelijk tot een schatkist aan geluk, waar je iedere dag uit kunt putten.

De pers over Van dromen naar doen:

‘In Van dromen naar doen van Petra van Dreumel, ontstaan uit haar eigen notitieboek nadat ze een hersenschudding opliep bij een auto-ongeluk, staan inzichten en oefeningen om veertig dagen met jezelf en je dromen aan de slag te gaan.’ JAN

‘Een boek als je beste vriendin.’ De Gelderlander

‘In dit door haarzelf prachtig geïllustreerde boek geeft ze veertig dagen lang elke dag een beetje inzicht, inspiratie en een oefening. (…) Ook leuk als optimistisch stemmend cadeau.’ Margriet


ISBN
9789022585757
Vorm
Paperback
Uitgever
Boekerij
Druk
1e
Verschenen
16-04-2021
Taal
Nederlands
Pagina's
144 pp.
Genre
Psychologie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbookslibr2 : libris