Het kwaad en de rivier

ebook
R.J. Ellory Taal: Nederlands

Ebook EPUB

€ 9,99

Het kwaad en de rivier

Ebook EPUB

€ 9,99

Direct te downloaden
Uw bibliotheek altijd beschikbaar in uw account
Gemakkelijk synchroniseren met geselecteerde apps

'Het kwaad en de rivier' is de nieuwe thriller van R.J. Ellory.
Het lichaam van een meisje dat twintig jaar geleden verdween, wordt teruggevonden in de oever van de rivier. Het onderzoek wordt heropend en sherrif John Gaines komt er achter dat er meer meisjes in die tijd verdwenen zijn. Waarom weigeren haar vrienden te praten? Wat is de rol van de invloedrijke familie Wade? Is het toeval dat een belangrijke getuige bij een brand omkomt? En hoe betrouwbaar is het geheugen van de aan Alzheimer lijdende vader van een van de verdachten?

R.J. Ellory is de enige auteur die drie keer op rij bekroond werd met vijf sterren in de VN Thrillergids. Voor de liefhebbers van Michael Connelly en Jo Nesbø, Ellory schrijft thrillers die keer op keer overdonderen.
ISBN
9789026133923
Vorm
Ebook EPUB
Uitgever
De Fontein
Druk
1e
Taal
Nederlands
Pagina's
438 pp.
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbookslibr2 : libris