A Home for Broken Hearts

Rowan Coleman Taal: Engels

Paperback

€ 13,95

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel

Is there a cure for a broken heart?Perfect for fans of Jojo Moyes, this is a heartfelt and uplifting novel from the author of The Memory Book and Zoe Ball Book Club pick The Summer of Impossible ThingsOnce upon a time, Ellen Woods had her 'happily ever after' moment when she married her beloved Nick.
ISBN
9780091956837
Genre
Verschenen
05-11-2015
Bindwijze
Paperback
Pagina's
0
Taal
Engels
Uitgever
Auteur(s)
Geen recensies beschikbaar.
Je hebt recent geen producten bekeken
pro-mbooks2 : libris