Terra Formars, Vol. 13

SASUGA, Yu Taal: Engels

Paperback

€ 16,95

Afwijkende levertijd: 32-34 werkdagen
Terra Formars, Vol. 13

Paperback

€ 16,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd t/m 31-12-2021 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Verlengde retourtermijn: ruilen of retourneren t/m 10 januari 2022
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

A sci-fi action horror story in the tradition of Aliens, The Thing and Prometheus.
ISBN
9781421585215
Vorm
Paperback
Uitgever
Viz Media, Subs. of Shogakukan Inc
Druk
1e
Verschenen
01-01-2016
Taal
Engels
Pagina's
208 pp.
Genre
Strips, Graphic novels & Cartoons
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris