Leather Bound

Shanna Germain Taal: Engels

Paperback

€ 14,95

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel

The closer Janine gets to Davian, the closer she gets to choosing between the safe life she thought she wanted, and a dazzling but dangerous future of adventure and pleasure. Shanna Germain's 'Leather Bound' is a sexy erotic novel perfect for fans of Sylvia Day's 'Crossfire' series.
ISBN
9780007533350
Vorm
Paperback
Uitgever
HarperCollins Publishers
Druk
1e
Verschenen
01-01-2013
Taal
Engels
Pagina's
200 pp.
Genre
Romans
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris