Een teken van jou

Na de dood van haar vriend blijft Clara hem berichtjes sturen. Dan krijgt ze een berichtje terug…

Sofie Cramer Taal: Nederlands

Paperback

€ 18,99

Op werkdagen voor 23.59 uur besteld, binnen 1-2 dagen bezorgd
Een teken van jou

Paperback

€ 18,99

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 binnen NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

Meeslepende romantiek, voor de lezers van Cecelia Ahern, Jojo Moyes en Rosie Walsh

Als Clara’s grote liefde Ben plotseling overlijdt, stort haar wereld in. Het stel had zich net verloofd en in plaats van haar dagen te vullen met het plannen van hun toekomst, moet Clara zich nu voorbereiden op een leven zonder hem. Ben was altijd degene bij wie ze haar hart kon uitstorten en nog steeds stuurt Clara regelmatig berichtjes naar zijn nummer om haar dagelijkse beslommeringen te delen, herinneringen op te halen of Ben te vragen haar een teken te geven dat hij nog steeds bij haar is.

Wat Clara niet weet is dat Bens telefoonnummer na verloop van tijd weer is vrijgegeven en dat haar berichten terechtkomen bij Sven, een journalist die geïntrigeerd is door de mysterieuze berichtjes en op zoek gaat naar de onbekende afzender.

ISBN
9789022593677
Vorm
Paperback
Uitgever
Boekerij
Druk
1e
Verschenen
09-09-2021
Taal
Nederlands
Pagina's
240 pp.
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris