Dying to Sin

Stephen Booth Taal: Engels

Paperback

€ 19,95

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel

Detectives Fry and Cooper return in another supremely atmospheric Peak District thriller, perfect for fans of Peter Robinson and Reginald Hill
ISBN
9780007243440
Vorm
Paperback
Uitgever
HarperCollins Publishers
Druk
1e
Verschenen
01-01-2008
Taal
Engels
Pagina's
560 pp.
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris