Lost River

Stephen Booth Taal: Engels

Paperback

€ 14,95

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel

An atmospheric new Fry and Cooper thriller for fans of Peter Robinson and Reginald Hill
ISBN
9780007382149
Vorm
Paperback
Uitgever
HarperCollins Publishers Ltd
Verschenen
31-03-2011
Taal
Engels
Pagina's
0
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris