De vijand

drie namen, drie slachtoffers, twee dagen om ze te vermoorden

Tom Wood Serie: Victor (2) | Taal: Nederlands

Paperback

€ 10,99

Op werkdagen voor 23.59 uur besteld, binnen 1-2 dagen bezorgd
De vijand

Paperback

€ 10,99

Boeken gratis bezorgd vanaf € 15,- binnen NL en BE
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

Voor de fans van Lee Child, The Unit en Prison Break

Adrenaline en testosteron
Victor is als huurmoordenaar de allerbeste in zijn vak. Door omstandigheden moet hij nu voor de CIA werken en dat gaat hem niet makkelijk af. Als een mislukte missie uitmondt in een uiterst chaotische situatie tussen twee internationale wapenhandelaren, begint Victor zich te realiseren dat zijn nieuwe bazen wellicht niet het beste met hem voorhebben.

Hij moet drie moorden plegen, maar na elke aanslag raakt hij dieper in een samenzwering verwikkeld die maakt dat hij iedereen begint te wantrouwen. En dan met name de mensen die aan zijn kant horen te staan… Victor realiseert zich te laat dat hij een pion is geworden in een spel dat hij niet van plan was te spelen. Want hij is niet langer de jager, maar de prooi.


De pers over de boeken van Tom Wood

‘De scènes zijn levensecht en de plot wordt vakkundig uitgewerkt.’ The New Yorker

‘Wood is een naam waar we terecht veel meer van zullen horen.’ Daily Mail

‘Net zo sprankelend als het vroege werk van Robert Ludlum.’ Booklist

ISBN
9789022583944
Vorm
Paperback
Uitgever
Boekerij
Druk
2e
Verschenen
17-05-2018
Taal
Nederlands
Pagina's
432 pp.
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbookslibr2 : libris