Prijsverlagingen

In prijs verlaagd t/m 8 september van €15,00 naar €10,00

Evi maakt het bont

Dana Simpson

€ 10,00
Evi maakt het bont is deel 4 in de populaire serie Evi en eenhoorn van Dana Simpson. Lachen verzekerd voor eenhoornfans vanaf 8 jaar en hun ouders. Evi en eenhoorn shinen als nooit tevoren. Zelfs als ze geconfronteerd worden met nare glittergriep en kamers die zichzelf niet opruimen. Basisschoolproblemen en de worsteling om jezelf te zijn, vermengd met narcisme (eenhoorn), sarcasme (Evi) en een vleugje magie. Deze serie is smullen voor heel veel leeftijden.

Introductieprijs t/m 23 september van €25,00 naar €19,99

Het complete BBQ boek

Julius Jaspers

€ 19,99
Met Het complete BBQ boek geeft Julius Jaspers je alle tools, technieken en recepten in handen om het hele jaar door de lekkerste gerechten te bereiden op de BBQ. Van de snelle doordeweekse maaltijd tot showstoppers voor in het weekend en alles wat je verder nodig hebt voor een geslaagd diner van de grill. Denk aan marinades, rubs, snacks, sauzen en zuurgoed en natuurlijk iets zoets van de BBQ toe.

Prijsverlaging t/m 31 juli van €22,50 naar €12,50

Kijk omhoog

Courtney Walsh

€ 12,50
'Kijk omhoog' van Courtney Walsh begint met een telefoontje. Juist als interieurdesigner en workaholic Lane Kelley op het punt staat de promotie van haar dromen binnen te slepen, moet ze halsoverkop terug naar haar geboorteplaats. Haar broer heeft een ongeluk gehad en ligt in coma. Met haar telefoon en laptop binnen handbereik probeert Lane haar aandacht bij haar broer én haar werk te houden. Lanes familie kan dit niet begrijpen en confronteert haar met pijnlijke jeugdherinneringen. En dan is er ook nog haar jeugdvriend Ryan… Als hij de muur die Lane heeft opgetrokken probeert te doorbreken, stuit hij op een afschuwelijk geheim uit het verleden. Lane en Ryan moeten de confrontatie aangaan met elkaar én met zichzelf. Maar misschien hebben ze alles al… en hoeven ze alleen nog maar omhoog te kijken. ‘Auteur Courtney Walsh heeft een vlotte pen, waardoor het bepaald niet simpele maar wel toegankelijke verhaal leest als een trein.’ - Nederlands Dagblad over ‘Als je me nu zou zien’

Introductieprijs t/m 21 september van €19,99 voor €16,99

Wreed spel

Angela Marsons

€ 16,99
‘Deze thriller is goed voor een doorwaakte nacht en heeft een detective naar je hart. Graag meer Kim Stone!’ LibelleVoor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Val McDermid‘Je voelt zijn huid weer tegen de jouwe, maar deze keer is het op jouw voorwaarden. Je ziet bloed vloeien en je weet dat hij geen macht meer over je heeft. Je neemt de controle terug, je lot weer in eigen handen, je licht! Het mes stoot met gemak in zijn buik en doorkruist vlees, spieren en pulserende organen. ‘Geef het me, smeerlap. Geef hem me nou gewoon maar terug.’'Niet lang nadat hij zijn gevangenisstraf heeft uitgezeten, wordt een veroordeelde verkrachter vermoord en verminkt aangetroffen. Het blijft niet bij één lijk. Als er meer slachtoffers worden gevonden die op dezelfde gruwelijke wijze zijn omgebracht, vermoedt detective Kim Stone dat er een kwaadaardig genie bezig is. Het lijkt een pervers experiment waarbij slachtoffers van misdrijven worden aangemoedigd om de rollen om te draaien. Kim zal diep moeten graven om de waarheid boven tafel te krijgen, met het risico dat de genadeloze dader zijn aandacht verlegt naar Kim zelf.In de pers‘Een ontroerend, bloedstollend en meeslepend verhaal. Stille schreeuw is een must voor iedere thrillerliefhebber.’ NBD Biblion.‘Stille schreeuw introduceert detective Kim Stone met een ijzingwekkende eerste zaak.’ Hebban.nl'Net als bij Bryndza en Arlidge verlang je direct naar het volgende deel. Ik voeg Marsons zeker toe aan mijn favorietenlijst!’ Thrillersandmore.com‘Eindelijk kunnen we hier ook genieten van Angela Marsons.’ De Telegraaf, VROUW Glossy
pro-mbookslibr3 : libris