Sleutel 17

De eerste zaak voor Tom Babylon

Marc Raabe Serie: Tom Babylon (1) | Taal: Nederlands

Paperback

€ 15,00

Nog niet verschenen, beschikbaar vanaf 17-8-2021
Sleutel 17

Paperback

€ 15,00

Boeken gratis bezorgd vanaf € 15,- binnen NL en BE
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen

In de koepel van de Dom van Berlijn hangt een gruwelijk toegetakeld, bebloed lichaam. Met haar gespreide armen lijkt ze op een zwarte engel. Het is de prominente geestelijke dr. Brigitte Riss. Om haar hals draagt ze een mysterieuze sleutel waarop het cijfer 17 staat.
Rechercheur Tom Babylon heeft een persoonlijk belang bij de zaak: jaren geleden verdween zijn zusje Viola met precies deze sleutel.
Zijn ongebruikelijke aanpak van de zaak strijkt psychologe Sita Johanns, die iets te veel vragen stelt, tegen de haren in.
Wie heeft er meer te verbergen: Tom of de moordenaar?

Een bloedspannende, filmisch geschreven pageturner met voor de liefhebbers van Karin Slaughter en M.J. Arlidge.
ISBN
9789400514010
Vorm
Paperback
Uitgever
Bruna Uitgevers B.V., A.W.
Druk
1e
Verschenen
17-08-2021
Taal
Nederlands
Pagina's
448 pp.
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbookslibr3 : libris