Als de doden niet herrijzen

Philip Kerr Serie: Bernie Gunther (6) | Taal: Nederlands

Paperback

€ 10,00

Op werkdagen voor 23.59 uur besteld, binnen 1-2 dagen bezorgd
Als de doden niet herrijzen

Paperback

€ 10,00

Boeken gratis bezorgd vanaf € 15,- binnen NL en BE
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Op voorraad bij: De Dolfijn

Voor de lezers van John Le Carré en Robert Harris

Als de doden niet herrijzen was VN-thriller van het jaar

Berlijn 1934. De nazi’s zijn anderhalf jaar aan de macht en de stad bereidt zich voor op de Olympische Spelen van 1936.

Sinds zijn gedwongen ontslag bij de politie is Bernie Gunther als privédetective in dienst van het beroemde Adlon hotel. Hier raakt hij na de ontdekking van twee lijken, dat van een zakenman en een Joodse bokser, betrokken bij de activiteiten van twee hotelgasten. De een is een linkse journaliste die Amerika wil bewegen de Spelen in Berlijn te boycotten; de ander een Duits-Joodse gangster, die de Spelen wil gebruiken om zichzelf en de maffia te verrijken.

Bernie komt op het spoor van een veelomvattend netwerk, dat uit is op de grote sommen geld die de nazi’s bereid zijn te spenderen om daarmee het ‘nieuwe’ Duitsland aan de wereld te kunnen tonen. Het is een complot dat zijn effect pas twintig jaar later sorteert, in het Cuba van voor de revolutie.


De pers over de boeken van Philip Kerr

‘Behoort tot het beste wat ooit op thrillergebied is verschenen!’ de Volkskrant

‘Een perfecte mix van fictie en geschiedenis.’ VN Detective en Thrillergids

‘Op ingenieuze wijze weet Kerr de twee verhaallijnen te verweven.’ Het Parool

‘Kerrs fameuze mix van goed gerechercheerde, gruwelijke realiteit en fictie werkt in dit boek wederom uitstekend.’ Trouw

ISBN
9789022585511
Vorm
Paperback
Uitgever
Boekerij
Druk
11e
Verschenen
08-01-2019
Taal
Nederlands
Pagina's
448 pp.
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbookslibr2 : libris