Door drukte bij PostNL en onze leveranciers kan het zijn dat je bestelling vertraging oploopt. Tip! Overweeg eens je bestelling online te reserveren en af te halen in onze boekhandel. Wij hebben ontzettend veel titels direct op voorraad.

Door drukte bij PostNL en onze leveranciers kan het zijn dat je bestelling vertraging oploopt. Tip! Overweeg eens je bestelling online te reserveren en af te halen in één van onze boekhandels. Wij hebben ontzettend veel titels direct op voorraad.

Op zoekeenboek.libris.nl kun je direct zien waar het boek van jouw keuze op voorraad is. 

{{model.bookDetails.title}}

ebook luisterboek

{{model.bookDetails.subtitle}}

{{model.bookDetails.author}} Serie: {{model.bookDetails.series}} ({{model.bookDetails.seriesNumber}}) | Taal: {{model.bookDetails.language}}

{{getBindingWithHiding()}}

€ {{model.bookDetails.refPriceMaxText}}

€ {{model.bookDetails.priceText}}

€ {{model.bookDetails.mainCopy.regularPriceString}}

€ {{model.bookDetails.priceText}}

Niet leverbaar



Bezorgen: {{model.bookDetails.deliveryMessage}}
Tahin

{{getBindingWithHiding()}}

€ {{model.bookDetails.priceText}}

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen.
Voorraad onbekend.
Direct te downloaden
Uw bibliotheek altijd beschikbaar in uw account
Gemakkelijk synchroniseren met geselecteerde apps
Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Verlengde retourtermijn: ruilen of retourneren t/m 15 januari 2023
Koop lokaal, ook online!

{{groupedMessages.textMessage}}:

{{shopName}}

Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel
Prijsvoordeel *
*
{{model.bookDetails.mainCopy.priceDescription}}

TAHIN: een ode aan hét basisingrediënt van de Midden-Oosterse keuken

Vanaf haar eerste kennismaking met tahin, midden in de oude stad Jeruzalem, was Esther Erwteman verkocht. De licht notige, tikje bittere, zijdezachte sesampasta die menig portie falafel en hummus verrijkt en verdiept, inspireerde haar tot het maken van het kookboek TAHIN: een ode aan hét basisingrediënt van de Midden-Oosterse keuken.

In haar nieuwe kookboek gaat Esther op zoek naar de eindeloze mogelijkheden van tahin en laat ze je kennismaken met meer dan 101 moderne, lichte gerechten boordevol smaak. Begin je dag met een stapel verse panbroodjes met tahinispread, bak een smeuïg chocolade-tahincake voor bij de koffie, lunch met een pittige linzensalade bomvol smaak en groente of maak indruk met de kikkererwten-sesamtajine met rozenharissa.

In het verhaal van Ali Baba en de veertig rovers openen rovers hun schatkamer met de spreuk 'Sesam, open u'. In TAHIN laat Esther zien dat sesam zelf al een schat op zich is.

* voor liefhebbers van Yotam Ottolenghi en Claudia Roden
* met een voorwoord van New York Times-bestsellerauteur Adeena Sussman

Esther Erwteman is eigenaar van kookstudio Esther's Cookery in Amsterdam, waar zij dagelijks mensen laat kennismaken met de smaken van de Midden-Oosterse keuken. Esther woont samen met haar man Jaier, dochter Sara en hond Chef. In 2020 schreef zij NOSH. Verhalen en recepten uit mijn vegetarische Joodse keuken.

'Esther Erwteman laat in TAHIN zien hoe veelzijdig ons lievelingsingrediënt is. Tahin is de toverbal van de Midden-Oosterse keuken en dit kookboek bewijst het.' Jigal Krant

'Na het succes van haar eerdere kookboek NOSH laat collega-chef Esther Erwteman met haar nieuwe kookboek TAHIN de veelzijdigheid van de vegetarische keuken wederom zien. Dit keer krijgt sesam, in al zijn hoedanigheden, het podium dat het verdient!' Freek van Noortwijk

'De beste bijrol in de Midden-Oosterse keuken gaat naar... tahin! Ik ben er dol op. En als de gulle hand van Esther aan de gang gaat met deze verrukkelijke sesamsaus kun je je verheugen op romige shakes, weelderige dressings en notige cakes. TAHIN is één groot feest.' Vanja van der Leeden

'TAHIN is geweldig: op werkelijk elke bladzijde staat de goddelijke sesampasta, in waanzinnige en kleurrijke recepten om van te watertanden. Wat een geluk.' Charlotte Kleyn

'Esthers liefde voor de keuken en mensen is aanstekelijk en heerlijk. Tahin wordt door haar (vega)bril ongelofelijk spannend, verrassend en verrukkelijk. Disclaimer: je kunt straks niet meer zonder!' Merijn Tol

{{property.Key}}
*
*
*
{{review.reviewTitle}}
{{review.createdOn | date: 'dd-MM-yyyy' }} door {{review.reviewAlias}}
{{review.reviewText}}
Meer Recensies
Lees minder
Geen recensies beschikbaar.

{{webshopCopy.binding == null || webshopCopy.binding == '' ? 'Prijs' : webshopCopy.binding}} € {{webshopCopy.priceInCentsText}}

Bezorgen:

Prijs € {{usedCopy.priceInCentsText}}

Conditie: {{usedCopy.qualityName}}
{{usedCopy.copyDetailDescription}}
Levertijd:
Leverbaar bij:
{{usedCopy.shop.name}}
pro-mbooks3 : libris