Perfecte prooi

Helen Fields Serie: D.I. Callanach (2) | Taal: Nederlands

Paperback

€ 13,99

Op werkdagen voor 23.59 uur besteld, binnen 1-2 dagen bezorgd
Perfecte prooi

Paperback

€ 13,99

Boeken gratis bezorgd vanaf € 15,- binnen NL en BE
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen

Dwarsligger 684 is Perfecte prooi van Helen Fields, het tweede deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk.

Tijdens een rockfestival valt een medewerker van een liefdadigheidsinstelling midden in het publiek dood neer. Zijn buik is met één haal opengesneden. Niemand heeft de moordenaar gezien. Een week later wordt in een vuilcontainer het lichaam van een basisschoollerares aangetroffen. Ze is gewurgd met haar eigen sjaal.

Inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach hebben geen aanknopingspunten en kunnen geen motieven vaststellen. Ze tasten in het duister, totdat blijkt dat de slachtoffers op diverse gebouwen in de stad met graffiti worden beschreven. Dan ontdekken ze dat de boodschappen geschreven zijn voordat de mensen vermoord werden en begrijpen ze dat de moordenaar zijn volgende slachtoffer zo aankondigt. Hoe onschuldiger de prooi, hoe beter…

Perfecte resten is een perfecte thriller: duister, met geweldige personages en nagelbijtend spannend tot aan de laatste pagina.

'Rustig ademhalen bij deze thriller is er niet bij, je belandt direct in een wervelstorm. De moorden zijn gruwelijk gedetailleerd, dus voor tere zieltjes is Perfecte prooi zeker niet geschikt.' - Vriendin

'Met Perfecte resten heeft Fields al een prachtige thriller geschreven. Perfecte prooi is zo mogelijk nóg beter.' – Scotland Correspondent

Over de serie:

'Een bijzonder aangenaam team speurders.' – Trouw

'Een must-read voor lezers die houden van donker, dodelijk, griezelig en aangrijpend.' – Het Parool

'Helen Fields schrijft donkere, harde thrillers, die de grenzen van de gemoedsrust aftasten.' – Gazet van Antwerpen

ISBN
9789049808082
Vorm
Paperback
Uitgever
Dwarsligger
Druk
2e
Verschenen
10-07-2020
Taal
Nederlands
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbookslibr3 : libris