Amari en de Nachtwachters

B.B. Alston Taal: Nederlands

Gebonden

€ 17,99

Op werkdagen voor 23.59 uur besteld, binnen 1-2 dagen bezorgd
Amari en de Nachtwachters

Gebonden

€ 17,99

Boeken gratis bezorgd vanaf € 15,- binnen NL en BE
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Op voorraad bij: Boekhandel Derijks

Het eerste deel in een nieuwe serie vol humor, magie en avontuur, voor fans van Percy Jackson en Nevermoor. Amari Peters heeft altijd al gedacht dat haar vermiste broer Quinten nog leeft. Op een dag vindt ze in zijn kast een geheimzinnige, tikkende koffer, met daarin een uitnodiging voor een test bij het Bureau voor Bovennatuurlijke Zaken. Dáár zou haar broer kunnen zijn! Maar dan moet ze wel even heel snel gaan geloven in dingen als tovenaars, elfjes, buitenaardse wezens en andere bovennatuurlijke zaken… In deze nieuwe wereld kan Amari achterhalen wat er met Quinten is gebeurd. Maar dat is lastig als een slechte tovenaar de touwtjes in handen heeft, haar leeftijdsgenoten háár als een bedreiging zien en haar eigen bovennatuurlijke talent bovendien hartstikke illegaal blijkt. Hoe kan ze de test van het Bureau doorstaan? Over Amari en de Nachtwachters: 'Amari en de Nachtwachters is een heerlijk, eigentijds, knap geconstrueerd avontuur met verrassende wendingen.' - Trouw Getipt door De Grote Vriendelijk Podcast Winnaar Overall Barnes & Noble Children’s & YA Book Award!
ISBN
9789402707397
Vorm
Gebonden
Uitgever
HarperCollins
Druk
1e
Verschenen
06-04-2021
Taal
Nederlands
Pagina's
368 pp.
Genre
Diversen
{{review.reviewTitle}}
{{review.createdOn | date: 'dd-MM-yyyy' }} door {{review.reviewAlias}}
{{review.reviewText}}
Meer Recensies
Lees minder
pro-mbookslibr3 : libris