Expositie en lezing bestseller ‘Sterke Verhalen’
‘Sterke Verhalen’ is een origineel eerbetoon aan de culturele en monumentale geschiedenis van Nederland. Het boek is een compleet herziende uitgave van de eerder verschenen bestseller, met nieuwe verhalen, honderden nieuwe foto’s, gedrukt op een groter formaat en met een hard cover.
Tijdreis door kunstgeschiedenis
Aan de hand van ruim honderd waargebeurde verhalen over Nederlandse pioniers, innovatieve ondernemers, kleurrijke oude meesters en andere historische personen, maakt de lezer een avontuurlijke reis door vijf eeuwen kunsthistorie, geschiedenis en architectuur. Uiteraard ontbreekt ook de geschiedenis van Maastricht niet, met een verhaal over het Huys op de Jeker (KLM-huisje No. 82).
Het luxe cadeauboek ‘Sterke Verhalen’ is uitbundig geïllustreerd met meer dan 1.800 foto’s, kunst uit toonaangevende musea en historische plattegronden van steden uit heel Nederland. ‘Sterke Verhalen’ verschijnt op zaterdag 8 oktober, tegelijk met de presentatie door KLM van het nieuwste KLM-huisje No. 97. Uiteraard staat ook de geschiedenis van het monument dat model stond voor het nieuwe Delfts blauwe huisje in het boek. De huisjes zijn over de hele wereld beroemd en worden beschouwd als een icoon van Nederland. Wereldwijd boeken op 8 oktober passagiers een vlucht om het eerste huisje te kunnen toevoegen aan hun collectie.
Limited Edition van porselein
Auteur Mark Zegeling presenteert in Maastricht op 8 oktober ook een bijzondere uitgave van ‘Sterke Verhalen’, met als cover een exclusieve tegel van Delfts blauw porselein. Deze Limited Edition is gemaakt door Royal Delft, is genummerd en vergezeld van een certificaat van echtheid en wordt geleverd in een luxe geschenkdoos. Van deze uitgave is ook een Engelstalige editie beschikbaar.
Alle geheimen onthult
Ter gelegenheid van de expositie bij boekhandel Dominicanen en het verschijnen van zijn nieuwe boek geeft auteur Mark Zegeling op donderdagavond 20 oktober a.s. een lezing waarbij hij u mee neemt op een reis door de geschiedenis, met ongelooflijke maar waargebeurde verhalen.
Sterke Verhalen, alle geheimen achter de gevels van de KLM-huisjes
Verschijnt 8 oktober 2016 | compleet vernieuwd luxe Nederlandse koffietafelboek over 500 jaar cultureel en monumentaal erfgoed | hardcover | auteur Mark Zegeling | afmeting 24 x 34 cm | 448 pagina’s full color | 29,95 euro | isbn 978-90-819056-57
Limited Edition: Sterke Verhalen, eerbetoon aan monumentaal Nederland
Verschijnt 8 oktober 2016 | compleet vernieuwd luxe Nederlandse koffietafelboek over 500 jaar cultureel en monumentaal erfgoed | cover Delfts porselein door Royal Delft | Limited Edition: 500 ex. | auteur Mark Zegeling | afmeting 24 x 34 cm | 448 pagina’s full color | zware luxe kwaliteit papier | 240 euro | ISBN 978-90-819056-64
De expositie en lezing zijn gratis toegankelijk.
Vragen over dit evenement? Stuur een mailtje: [email protected]