In genade

Rye Curtis Taal: Nederlands

Paperback

€ 22,99

Op werkdagen voor 23.59 uur besteld, binnen 1-2 dagen bezorgd
In genade

Paperback

€ 22,99

Nieuwe boeken gratis bezorgd t/m 31-12-2021 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Verlengde retourtermijn: ruilen of retourneren t/m 10 januari 2022
Koop lokaal, ook online!
Op voorraad bij: Gianotten Mutsaers

In de roman In genade van Rye Curtis kruisen de levens van twee vrouwen elkaar in een spectaculair verhaal over weerbaarheid en mededogen.

De tweeënzeventigjarige Texaanse Cloris Waldrip blijft na een vliegtuigongeluk alleen achter in de meedogenloze wildernis van Montana. Zonder enige uitrusting, overgeleverd aan de elementen, met alleen haar gezonde verstand en vindingrijkheid om de weg naar de bewoonde wereld terug te vinden. Tegelijkertijd begint park ranger Debra Lewis, die haar eigen demonen te bestrijden heeft, een zoektocht naar de vermisten, al lijkt alle hoop verloren. Wanneer dagen weken worden en Cloris’ situatie steeds hachelijker wordt, krijgt ze hulp uit onverwachte hoek. Alle waarheden waarin ze vroeger geloofde zal ze hierdoor in twijfel moeten trekken.

In genade is een spannende, moreel complexe roman over medemenselijkheid en de verrassende veerkracht van gewone mensen in buitengewone omstandigheden. In een krachtige en tegelijkertijd elegante stijl schetst de jonge Rye Curtis met In genade een inspirerend portret van twee onvergetelijke personages, die ons eraan herinneren dat overleven slechts het begin is. In genade van Rye Curtis is voor de fans van Annie Proulx, Denis Johnson en Gabriel Tallent.

‘Een bizar komische en rauw ontroerende roman die sméékt om een verfilming van de gebroeders Coen.' – Het Parool

‘Een overrompelend debuut dat leunt op de verhaallijnen van twee opmerkelijke vrouwen.’ – Zin

‘Een verhaal vol personages die in een film van de gebroeders Coen niet zouden misstaan, en toch weet te ontroeren.’ - VPRO gids

'Zo verfrissend, zo vol bijzondere personages, dat dit de beste is die ik in lange tijd gelezen heb.’ – Roddy Doyle

‘Gevoelig en anders, maar bovenal pijnlijk menselijk. Dit boek zal ik nooit meer vergeten.’ – Jennifer Egan

ISBN
9789026352232
Vorm
Paperback
Uitgever
Ambo|Anthos
Druk
1e
Verschenen
15-09-2020
Taal
Nederlands
Pagina's
336 pp.
Genre
Literaire fictie
{{review.reviewTitle}}
{{review.createdOn | date: 'dd-MM-yyyy' }} door {{review.reviewAlias}}
{{review.reviewText}}
Meer Recensies
Lees minder
pro-mbooks3 : libris