Welkom bij de Kennemer Boekhandel

dé literaire buurtboekhandel van Kennemerland

Openingstijden

ma 12:00-18:00 uur
di 09:00-18:00 uur
wo 09:00-18:00 uur
do 09:00-18:00 uur
vr 09:00-18:00 uur
za 09:00-17:00 uur
zo gesloten 

Gesloten
do 13 mei (Hemelvaartsdag)
ma 24 mei (Tweede Pinksterdag)

Adres Kennemer Boekhandel

Kleverparkweg 3
2023 CA Haarlem
(023) 5251944 
[email protected]

Kennemer Nieuwsbrief

Meldt u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte!

Bezorgservice

Als u de deur niet meer uit kunt/wilt/gaat, dan bezorgen wij in de omgeving gratis aan huis: zelf op de fiets of laten het via Hurby doen dezelfde dag. En uiteraard mooi ingepakt.

Betaling kan via een Tikkie, factuur of overmaking

 

Bestel 'Haarlemse drukkers in verzet'

Sinds 16 april is bij Kennemer Boekhandel te verkrijgen Haarlemse drukkers in verzet - het verhaal van Joop en Ad Hoogendoorn opgetekend door Jan de Roos. In de lente van 1943 valt de beruchte Duitse Sicherheitsdienst drukkerij Hoogendoorn aan de Haarlemse Burgwal binnen. Joop Hoogendoorn en zijn 18-jarige zoon Ad worden gearresteerd wegens het maken van illegaal drukwerk. Het tragische levensverhaal van twee moedige Haarlemmers die grote persoonlijke risico’s namen om de verspreiding van het vrije woord in bezettingstijd mogelijk te maken. Op elke bladzijde zijn de dilemma’s, onzekerheden en verschrikkingen van de oorlog terug te vinden.
Bestel een exemplaar! Stuur een mailtje naar [email protected] of bestel online
Prijs €19,95

3D puzzel Sint Bavokerk

Puzzel mee met deze geweldige 3D-bouwpuzzel van de Bavo. De puzzel bestaat uit 162 stukjes, is geschikt vanaf 12 jaar en er is geen lijm of schaar nodig. Prijs €19,95. Bestel via [email protected]

Zonder afspraak boeken shoppen

Vanaf 28 april is het ook bij Kennemer Boekhandel niet meer nodig om een afspraak te maken om boeken af te halen of om te shoppen. Wel mogen er maximaal 8 bezoekers (excl. kinderen) tegelijkertijd in de winkel. Het kan dus zijn dat we u even moeten vragen buiten te wachten. Wilt u op een stil tijdstip komen? Vraag ons naar de tijden: 023-5251944. En zoals overal geldt: kom alleen als u geen klachten heeft. 

Agenda

30-5-2021 Livestream Schrijvers op zondag met Erna Sassen Zondag 30 mei interviewt Manon Duintjer auteur en buurtgenoot Erna Sassen over haar nieuwe ya-roman Zonder titel die overal bejubeld is, ook bij ons in de Kennemer Boekhandel. Een prachtig verhaal.. Meer informatie
3-6-2021 Kennemer Poëzie Leesclub over Tweestrijd in de poëzie Donderdag 3 juni neemt gespreksleider Ingrid Elsing via Zoom de Kennemer Poëzie Leesclub mee langs het thema Tweestrijd. In welke gedichten vindt echte tweestrijd plaats en hoe uit zich dat. Hoe.. Meer informatie
15-6-2021 Kennemer Leesclub leest Klara en de Zon van Kazuo Ishiguro Dinsdag 15 juni discussieert Kennemer Leesclub over Klara en de Zon, de nieuwe roman van Kazuo Ishiguro, de Nobelprijs voor de Literatuur 2017-winnaar. Aanmelden kan via [email protected] en.. Meer informatie

Boekhandelaar Vincent Elzinga tipt

Sneeuw

John Banville

€ 22,99

De Ierse schrijver John Banville - ook wel bekend onder zijn pseudoniem Benjamin Black - heeft een prikkelende cross-over roman geschreven, Sneeuw. Een roman met een sterke thriller-inslag. Het speelt zich af in een decor van een excentrieke familie op stand, een besneeuwd landgoed, een ouderwetse herberg, de strijd tussen de protestanten en katholieken en hij schetst daarmee een portret van de samenleving en de onderlinge verhoudingen van de bewoners. Erg goed gedaan, een fijn boek voor lezers van Jane Gardam en Het feest van Elizabeth Day.

Meer leestips van de Kennemer Boekverkopers....

Nieuwe boeken

Bekijk alle boeken
Maxima | Rick Evers | 9789046828083 € 24,99
Win | Harlan Coben | 9789022580660 € 20,99
Later | Stephen King | 9789022592809 € 20,99

Ebook van de Week

Van € 11,99 voor € 4,99
Actieperiode: 14 t/m 20 mei 2021

Nieuwe ebooks

Meer nieuwe ebooks

Een eerbetoon aan J.M.A. Biesheuvel, verschijnt 20 mei

Schip in dok

J.M.A. Biesheuvel

€ 26,50
De nieuwe ‘gedundrukt’ verschijnt traditiegetrouw in het najaar, maar voor J.M.A. Biesheuvel maken we graag een speciale eredundruk. Met Schip in dok brengt Van Oorschot samen met Biesheuvels lezers een eerbetoon aan hem en zijn werk. Zijn rijke en grote oeuvre spreekt tot de verbeelding van velen. Het zit vol korte verhalen en novellen over de wereldzeeën, bijzondere eenlingen, reizen, zijn jeugd en het gekkenhuis, en bevat een uitzonderlijke dosis absurde logica. Met zijn vele bundels, zoals In de bovenkooi en Reis door mijn kamer, heeft Biesheuvel laten zien wat zijn verbeeldingskracht en fantasie vermag. Het maakte hem tot een zeer geliefde verhalenverteller, zo niet de beste van Nederland, die met zijn stilistische rijkdom garant stond voor klassieke titels als ‘Brommer op zee’, ‘De angstkunstenaar’ en ‘Een dag uit het leven van David Windvaantje’. Biesheuvel had naar eigen zeggen de gewaarwording te zijn ‘verdwenen’, in zijn driedelige Verzameld werk, dat in 2008 verscheen. Nu halen we hem andermaal boven, met Schip in dok, waarin we samen met zijn lezers zijn evergreens én verrassende keuzes bijeenbrengen.

Boekennieuws

Auteur Hafid Bouazza (51) overleden

30-4-2021 ‘Ik heb roekeloos geleefd', citeerde De Volkskrant Hafid Bouazza toen zijn overlijden bekend werd gemaakt. De schrijver overleed..

Nieuwe datum Boekenweek: 29 mei t/m 6 juni

29-4-2021 De nieuwe datum van de Boekenweek is bekend: 29 mei t/m 6 juni. Het Boekenweekgeschenk geschreven door Hanna Bervoets krijgt u..

Splinter Chabot, Khalid Boudou en Aimée de Jongh schrijven geschenk 3PAK

14-4-2021 Bekende auteurs Splinter Chabot en Khalid Boudou en graphic novelmaker Aimée de Jongh schrijven voor 3PAK, het geschenk van de..
Lees verder
pro-mbookslibr2 : libris