RESERVEER NU ALVAST DE NIEUWSTE TOLINO EREADERS MÉT KLEURENSCHERM

Het artikel is aan je winkelmandje toegevoegd
Het artikel is niet op voorraad.
1 exemplaar van tolino shine color is toegevoegd aan het winkelmandje.
tolino shine color
Volwaardige ereader mét kleurenscherm
164,95
Het artikel is aan je winkelmandje toegevoegd
Het artikel is niet op voorraad.
1 exemplaar van tolino vision color is toegevoegd aan het winkelmandje.
tolino vision color
Hoge kwaliteit ereader mét kleurenscherm
249,95

Welkom in de webwinkel van Boekhandel De Koperen Tuin

In onze webwinkel vindt u alle leverbare Nederlandstalige- en vele anderstalige boeken, eboeken en luisterboeken.

Tenzij anders vermeld, worden Nederlandstalige, leverbare boeken binnen 24 uur aan huis geleverd. Vanaf € 20,00 per order is dit bovendien gratis! 

Wilt u liever rondstruinen in onze winkel, dan bent u van harte welkom aan Keizersdijk 16 in Goes.

Openingstijden

Maandag   12:00 -17:30
Dinsdag   09:00 -17:30
Woensdag   09:00 -17:30
Donderdag   09:00 -21:00
Vrijdag   09:00 -17:30
Zaterdag   09:00 -17:30
Zondag 28 april   13:00 -17:00

Telefoon: 0113 231072

Email: [email protected]

 

Facebook

Instagram

KVK-nummer: 76460231

BTW-nummer: NL860630742B01

Mezza boek van de maand

Verlies, verdriet, opgroeien: alles zit erin

Je bent prachtig Ann Napolitano
Je bent prachtig, Ann Napolitano -  - 9789021044415

Vier zussen. Een onmogelijke liefde. Een hartverscheurende familiegeschiedenis. Je bent prachtig is een schitterende, meeslepende roman. Voor de lezers van Shelley Read en Isabel Allende.

Wanneer de introverte William Waters trouwt met de bruisende Julia Padavano, wordt hij als vanzelf opgenomen in haar chaotische, liefdevolle familie. Het is alsof de wereld om hem heen ineens verlicht wordt. Julia en haar drie zussen zijn onafscheidelijk: Sylvie, de dromer van de familie, is het gelukkigst met haar neus in een boek; Cecelia is een vrijgevochten kunstenaar; en Emeline zorgt geduldig voor hen allemaal.

Maar dan komt de duisternis uit Williams verleden naar boven, die niet alleen Julia's zorgvuldig uitgedachte plannen voor hun toekomst in gevaar brengt, maar ook de onwrikbare toewijding van de zussen aan elkaar. Het resultaat is een catastrofale familiebreuk die hun leven voor generaties verandert.

Kan liefde een gebroken mens heel maken? Dat is de simpele maar doordringende vraag die centraal staat in deze bejubelde familieroman – een hommage aan Louisa May Alcotts klassieker Little Women.

24,99

Het artikel is aan je winkelmandje toegevoegd
Het artikel is niet op voorraad.
1 exemplaar van Je bent prachtig is toegevoegd aan het winkelmandje.
Je bent prachtig
24,99

Een maand in Managuay

Het artikel is aan je winkelmandje toegevoegd
Het artikel is niet op voorraad.
1 exemplaar van Een maand in Managuay is toegevoegd aan het winkelmandje.
Een maand in Managuay
Land van taco's, tango's en tanks
22,99

Demon Copperhead

Het artikel is aan je winkelmandje toegevoegd
Het artikel is niet op voorraad.
1 exemplaar van Demon Copperhead is toegevoegd aan het winkelmandje.
Demon Copperhead
24,99
Het artikel is aan je winkelmandje toegevoegd
Het artikel is niet op voorraad.
1 exemplaar van Dit wil je écht niet weten is toegevoegd aan het winkelmandje.
Dit wil je écht niet weten
Over de onvoorstelbare wereld achter je scherm
20,99
  • Libris.nl top 10
Het artikel is aan je winkelmandje toegevoegd
Het artikel is niet op voorraad.
1 exemplaar van Het geluid van de stilte is toegevoegd aan het winkelmandje.
Het geluid van de stilte
Een jaar leven in een voortrazende orkaan
22,99
Het artikel is aan je winkelmandje toegevoegd
Het artikel is niet op voorraad.
1 exemplaar van De eilanden van goed en kwaad is toegevoegd aan het winkelmandje.
De eilanden van goed en kwaad
Een ontdekkingsreis
4,99

VOORDELEN VAN ONLINE BESTELLEN VIA LIBRIS.NL

Bestellen & ophalen

Bestel online en haal op in de winkel

Retourneren

Je hebt 14 dagen om van gedachten te veranderen

Klantenservice

Vind het antwoord op een specifieke vraag

Hostname: pro-mbooks2