Openingstijden Het Leesteken
maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
Gesloten 09:30 - 17:30 09:30 - 17:30 09:30 - 17:30 09:30 - 17:30 09:30 - 17:00 Gesloten
Telefoon E-mail
0299-771834 [email protected]
Kom ook lekker struinen door de platenbakken : )

Nu ook Vinyl bij Het Leesteken!

Natuurlijk blijven boeken onze helden, maar sinds kort kun je ook bij ons terecht voor een muzikale aanvulling op de analoge wereld en kun je ook bladeren door de LP bakken! Elke week krijgen we nieuwe voorraad dus kom regelmatig even kijken in de platenhoek : )

Kom ook lekker struinen door de platenbakken : )

Nu ook Vinyl bij Het Leesteken!

Natuurlijk blijven boeken onze helden, maar sinds kort kun je ook bij ons terecht voor een muzikale aanvulling op de analoge wereld en kun je ook bladeren door de LP bakken! Elke week krijgen we nieuwe voorraad dus kom regelmatig even kijken in de platenhoek : )

  • Libris.nl Top 10
  • Top 10 Kind
  • Top 10 Spanning
  • Top 10 Kookboeken
  • Top 10 Literatuur
  • Top 10 Non-Fictie
  • Top 10 ebooks
Nu verkrijgbaar

De tolino shine color en tolino vision color

Er staan je kleurrijke verhalen te wachten met de nieuwe tolino's. Bestel direct!

Nu verkrijgbaar

De tolino shine color en tolino vision color

Er staan je kleurrijke verhalen te wachten met de nieuwe tolino's. Bestel direct!

Ik kom hier nog op terug van Rob van Essen

Winnaar Libris Literatuur Prijs 2024

Op 13 mei is de winnaar van de Libris Literatuur Prijs 2024 bekend gemaakt.

Ik kom hier nog op terug van Rob van Essen

Winnaar Libris Literatuur Prijs 2024

Op 13 mei is de winnaar van de Libris Literatuur Prijs 2024 bekend gemaakt.

Het artikel is aan je winkelmandje toegevoegd
Het artikel is niet op voorraad.
1 exemplaar van Het kleedje voor Hitler is toegevoegd aan het winkelmandje.
Het kleedje voor Hitler
36,99
  • Nieuwe boeken
Bekijk alles
Bekijk minder
De erfgenamen

Voor de lezers van James Patterson en David Baldacci

Het nieuwe boek van A.C. Porter.

Violeta van Isabel Allende

Nu extra voordelig

Alleen in de Libris en Blz.-boekhandel, voor slechts 8,99 OP=OP. Niet geldig voor thuisbezorgen.

Vanaf nu in de boekhandel

VOL van Boeken #15

Haal hem op bij jouw Libris of Blz.-boekhandel of bestel voor thuisbezorgen.

window.addEventListener('load', function () { let carousel_23023144_object = new Carousel('carousel_23023144', 1, 3); })
Het artikel is aan je winkelmandje toegevoegd
Het artikel is niet op voorraad.
1 exemplaar van Fatsoenlijke mensen stelen olifanten is toegevoegd aan het winkelmandje.
Fatsoenlijke mensen stelen olifanten
4,99
  • Nieuwe ebooks
Bekijk alles
Bekijk minder

Hostname: pro-mbooks2