Door het water, door het vuur

Christian Unge Serie: Tekla (1) | Taal: Nederlands

Paperback

€ 21,99

Op werkdagen voor 23.59 uur besteld, binnen 1-2 dagen bezorgd
Door het water, door het vuur

Paperback

€ 21,99

Boeken gratis bezorgd vanaf € 15,- binnen NL en BE
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Op voorraad bij: Post Scriptum

Door het water, door het vuur van Christian Unge is de start van een verslavende Scandinavische thrillerserie. Voor liefhebbers van Samuel Bjørk en Daniel Cole.

Tekla Berg is een begenadigd arts – met een fotografisch geheugen en een amfetamineverslaving – op de spoedeisende hulp. Wanneer een explosie een appartementencomplex verwoest, redt ze een ernstig verbrande man. Alles wijst op een terroristische aanslag en de man is een verdachte. Tot overmaat van ramp blijkt Tekla in hem haar van haar vervreemde broer te herkennen...

De ramp leidt tot een domino-effect, waarbij het ziekenhuis, corrupte agenten en een maffiabaas een rol spelen. En Tekla bevindt zich in het oog van de storm...

‘Een gelaagd en razend spannend verhaal.’ Dagens Nyheter

ISBN
9789024587308
Vorm
Paperback
Uitgever
Luitingh Sijthoff
Druk
1e
Verschenen
14-11-2019
Taal
Nederlands
Pagina's
416 pp.
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbookslibr3 : libris