Donkergroen bijna zwart

Mareike Fallwickl Taal: Nederlands

Paperback

€ 24,99

Afwijkende levertijd: 1 - 2 werkdagen
Donkergroen bijna zwart

Paperback

€ 24,99

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 binnen NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen

Een spannende en aangrijpende roman over vriendschap en verraad, voor lezers van Lize Spit, Het smelt.

Raffael, zelfverzekerd en charismatisch, en Moritz, gevoelig en loyaal. Sinds hun eerste ontmoeting als jonge kinderen zijn de jongens onafscheidelijk. Moritz en zijn moeder Marie zijn nieuw in het eenzame bergdorp en Marie zou blij moeten zijn met de vriendschap. Maar ze vertrouwt Raffael niet, met zijn makkelijke glimlach en ijskoude blauwe ogen. Wanneer Johanna bij de twee vrienden op school komt ontstaat er een fatale driehoek, die de vriendschap onder druk zet tot hij met een knal uit elkaar spat.
Zestien jaar later staat Raffael op een avond plotseling bij Moritz voor de deur. Nog één keer zal alles op het spel gezet worden.

'Verslavend van de eerste tot de laatste bladzijde.' Elle

'Knappe debuutroman over vriendschap, overgevoeligheid en afscheid.' Feeling

'Fallwickl blinkt uit door haar rijke, verzengende stijl en meeslepende opbouw.*****' Vrij Nederland, shortlist Thriller van het Jaar

'Aanrader voor fans van Het smelt van Lize Spit, die andere grote roman over een destructieve tienervriendschap.' Psychologies

'Een verslavende roman!' Zin

ISBN
9789046825181
Vorm
Paperback
Uitgever
Nieuw Amsterdam
Druk
1e
Verschenen
02-05-2019
Taal
Nederlands
Pagina's
384 pp.
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris