De erfenis

De erfenis

luisterboek
Avery Flynn ; Tracy Wolff Taal: Nederlands

Luisterboek MP3

€ 12,99

De erfenis

Luisterboek MP3

€ 12,99

Direct te downloaden
Uw bibliotheek altijd beschikbaar in uw account
Gemakkelijk synchroniseren met geselecteerde apps

Hilarische romcom voor fans van Jill Mansell en Sophie Kinsella.

Mallory's leven ligt in puin. Haar huwelijk is op de klippen gelopen, ze is haar baan kwijt, en ze moet als dertiger weer bij haar niet erg hartelijke ouders gaan wonen. Dan overlijdt ook nog eens haar favoriete oudtante Maggie, de enige in haar familie die haar altijd door dik en dun heeft gesteund.
Maggie blijkt haar huis aan Mallory te hebben nagelaten. Mallory leeft weer helemaal op: een project om mee aan de slag te gaan en haar zelfvertrouwen op te krikken. Tot ze erachter komt dat het huis in rampzalige staat is: het staat tot aan de zolder vol met troep, en er moet bizar veel onderhoud plaatsvinden. Dan komt ook nog eens haar knappe maar barse buurman op niet al te vriendelijke toon eisen dat ze per direct het gras in de voortuin maait.
Waar is ze aan begonnen?
ISBN
9789021461298
Vorm
Luisterboek MP3
Uitgever
Volt
Verschenen
15-10-2021
Taal
Nederlands
Genre
Romantische fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris