YA boekenclub De genezer van Zalindov

vrijdag 29 oktober 2021 19:30
YA boekenclub De genezer van Zalindov

Het is weer tijd om een nieuw boek te bespreken, dit keer is dat De genezer van Zalindov van Lynette Noni

 

Heb jij ook zin om met ons over dit boek te praten geef je dan op in de winkel, via onze Facebookgroep, of [email protected]

eel 1 van de Genezer-serie, voor de lezers van Sarah J. Maas, Holly Black en De hongerspelen van Suzanne Collins

De zeventienjarige Kiva Meridan zit al tien jaar vast in Zalindov: de beruchtste gevangenis van Wenderall, waar slechts weinigen levend uit komen. Iedere dag vecht ze, als enige genezer, voor haar leven en dat van haar medegevangenen. Als de terminaal zieke koningin van de rebellenbeweging Zalindov wordt binnengebracht, krijgt Kiva de taak om haar lang genoeg in leven te houden voor een Trial by Ordeal: een toernooi van vier proeven die gebaseerd zijn op de elementen. Alleen de gevaarlijkste criminelen krijgen deze straf: ze zullen onder de meest extreme omstandigheden lucht, vuur, water en aarde moeten trotseren om vrijgesproken te worden.

Gebukt onder deze verantwoordelijkheid ontvangt Kiva een gecodeerd bericht van haar familie, met één duidelijke boodschap: ‘Hou haar in leven. We komen eraan.’ De rebellenkoningin kan met geen mogelijkheid meedoen aan het toernooi zonder te sterven en Kiva besluit haar eigen leven op het spel te zetten door in haar plaats mee te doen. Als ze wint zal niet alleen de koningin, maar ook zijzelf haar vrijheid terugkrijgen. Alleen heeft niemand het toernooi ooit overleefd.

In de pers

‘Lynette Noni is een meesterlijke verhalenverteller. Een must-read voor elke fantasyliefhebber!’ Sarah J. Maas

‘Lynette Noni is een meesterlijke verhalenverteller. Haar personages dringen je hart binnen en laten je niet meer los.’ Maria V. Snyder, auteur van De studie-trilogie

‘Laat me beginnen met te zeggen dat Lynette Noni een zeer getalenteerde schrijfster is. Haar boeken vertellen verhalen die je niet meer loslaten. Ik kijk elke keer weer uit naar een nieuw boek van haar. Lynettes talent en haar hart schitteren in De genezer van Zalindov, en ze blijft indruk op me maken.’ Terry Brooks, New York Times-bestsellerauteur van de Shannara-serie

pro-mbooks3 : libris