De belofte van het weesmeisje

Anne Jacobs Serie: Het weesmeisje (5) | Taal: Nederlands

Paperback

€ 21,99

Afwijkende levertijd: 1 - 2 werkdagen
De belofte van het weesmeisje

Paperback

€ 21,99

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Op voorraad bij: Van der Meulen's Boekhandel

In De belofte van het weesmeisje, het vijfde deel in de Weesmeisje-serie van bestsellerauteur Anne Jacobs, is het inmiddels 1935 en begint het nationaalsocialisme in Duitsland terrein te winnen. Ook de familie Melzer en hun geliefde villa ontkomen niet aan het gevaar: het kleermakersatelier van Marie is namelijk in Joodse handen. Haar man Paul heeft slapeloze nachten vanwege de financiële situatie van zijn fabriek, en de toenemende druk vanuit de overheid wordt met de dag zorgwekkender. Als Paul het dringende advies krijgt om van zijn vrouw te scheiden, moet Marie een belangrijke beslissing nemen....

De belofte van het weesmeisje is het vijfde deel in de populaire Weesmeisje-serie, waarin de liefde altijd overwint. Voor de lezers van Lucinda Riley en Corina Bomann.

'Het verhaal zit vol romantiek, intriges en geheimen en is goed voor heel wat uurtjes pure ontspanning.' - Nederlands Dagblad

ISBN
9789401616201
Vorm
Paperback
Uitgever
Xander Uitgevers B.V.
Druk
1e
Verschenen
11-01-2022
Taal
Nederlands
Pagina's
448 pp.
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris