De boekhandel is dicht, maar we blijven bezorgen!

We mogen binnen de regels van het kabinet niet fungeren als afhaalloket, dit wil zeggen dat we momenteel alleen uw boeken bij u mogen bezorgen. En dat doen we met liefde. Hier vindt u meer informatie over de maatregelen rondom de coronacrisis.

Door de grote hoeveelheid bestellingen kan de wachttijd bij onze klantenservice langer zijn dan u van ons gewend bent. Onze excuses hiervoor. De snelste manier om een antwoord te krijgen op uw vraag is door een mail te sturen naar [email protected], met eventueel het betreffende ordernummer. Meer informatie op onze klantenservice-pagina's.

Vertraging Engelstalige boeken door Brexit

De Brexit zorgt momenteel voor grote vertraging in de aanlevering van boeken uit het Verenigd Koninkrijk. Daardoor kunnen we de getoonde levertijden bij Engelstalige boeken niet garanderen. 

Paperback

€ 15,99

Op werkdagen voor 19:00 besteld, binnen 1-2 dagen thuisbezorgd
Gratis bezorging vanaf € 15,- (NL en BE)
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Verlengde retourtermijn: ruilen of retourneren tot 23 februari 2021
Koop lokaal, ook online!
Op voorraad bij: Boekhandel Veenendaal
{{promotion.PromotionName}}

‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschreven.’ **** Hebban.nl

Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van haar dochter vastgevroren op de weg. Wie zou zo’n gruwelijke moord voor de deur van het slachtoffer uitvoeren?

Detective Erika Foster, net bekomen van haar vorige zaak, is vastbesloten om ook dit onderzoek te leiden. Ze komt erachter dat in deze relatief rustige buitenwijk van Londen recentelijk meerdere jonge mensen zijn aangevallen.

Net als Erika eindelijk een lijn begint te zien in de aanwijzingen, wordt ze gedwongen haar eigen pijnlijke herinneringen weer op te halen. Erika moet zichzelf dwingen om gefocust te blijven, diep te graven, en de moordenaar te vinden – voordat hij weer toeslaat.


In de pers
‘Een nieuw hoogstandje met rechercheur Erika Foster in de hoofdrol.’  De Telegraaf/Vrouw

Doods geheim is een gelaagde policier met een goed uitgewerkte plot.’ VN Detective & Thrillergids

‘Het is Bryndza wederom voor de volle honderd procent gelukt om een spannend, spectaculair en goed doordacht verhaal te vertellen. Fans zijn al verkocht en nieuwe lezers raken snel verslaafd en worden fan.’ bol.com Lees Magazine

‘Een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet

‘Intrigerend… De Erika Foster-reeks kan zeker iets toevoegen aan het welgevulde rijk der spannende boeken.’ De Telegraaf

ISBN
9789022586723
Vorm
Paperback
Uitgever
Boekerij
Druk
6e
Verschenen
09-01-2020
Taal
Nederlands
Pagina's
336 pp.
Genre
Thrillers & misdaad
{{review.reviewTitle}}
{{review.createdOn | date: 'dd-MM-yyyy' }} door {{review.reviewAlias}}
{{review.reviewText}}
Meer Recensies
Lees minder
pro-mbookslibr1 : libris