Perfecte prooi

ebook
Helen Fields Serie: D.I. Callanach | Taal: Nederlands

ebook

€ 9,99

Perfecte prooi

ebook

€ 9,99

Direct te downloaden
Uw bibliotheek altijd beschikbaar in uw account
Gemakkelijk synchroniseren met geselecteerde apps

Perfecte prooi van Helen Fields is na Perfecte resten het tweede deel in de serie met inspecteurs Luc Callanach en Ava Turner in de hoofdrol. Voor de fans van de Helen Grace-serie van M.J. Arlidge.

Tijdens een rockfestival valt een medewerker van een liefdadigheidsinstelling midden in het publiek dood neer. Zijn buik is met één haal opengesneden. Niemand heeft de moordenaar gezien. Een week later wordt in een vuilcontainer het lichaam van een basisschoollerares aangetroffen. Ze is gewurgd met haar eigen sjaal. Inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach hebben geen aanknopingspunten en kunnen geen motieven vaststellen. Ze tasten in het duister, totdat blijkt dat de slachtoffers op diverse gebouwen in de stad met graffiti worden beschreven. Dan ontdekken ze dat de boodschappen geschreven zijn voordat de mensen vermoord werden en begrijpen ze dat de moordenaar zijn volgende slachtoffer zo aankondigt. Hoe onschuldiger de prooi, hoe beter

Perfecte prooi van Helen Fields is het tweede deel in de spannende serie met Luc Callanach en Ava Turner. Voor de lezers van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Karin Slaughter.

'Met Perfecte resten heeft Fields al een prachtige thriller geschreven. Perfecte prooi is zo mogelijk nóg beter.' Scotland Correspondent

Over de serie:

Een bijzonder aangenaam team speurders. Trouw

Een must-read voor lezers die houden van donker, dodelijk, griezelig en aangrijpend. Het Parool

Helen Fields schrijft donkere, harde thrillers, die de grenzen van de gemoedsrust aftasten. Gazet van Antwerpen

ISBN
9789026351303
Vorm
ebook
Uitgever
Ambo|Anthos
Druk
1e
Verschenen
25-06-2020
Taal
Nederlands
Pagina's
420 pp.
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbookslibr2 : libris