Arno leest

Het artikel is aan je winkelmandje toegevoegd
Het artikel is niet op voorraad.
1 exemplaar van In de mist van Golden Gate Park is toegevoegd aan het winkelmandje.
In de mist van Golden Gate Park
34,95

Ik las deze roman met zeer veel plezier! Nu Metin (uit Wees onzichtbaar) in San Francisco gaat studeren, gaan we een nieuwe fase van zijn leven in. Isik beschrijft tot in detail over de stad, over zijn huisgenoten en over zijn liefde voor Joan. Gelukkig laat hij ook ruimte voor de lezer om na te denken wat je zou doen in bepaalde situaties. Het hoogtepunt is de kennismaking met de schrijver David Foster Wallace: zijn romans en essays. Dat wekt nieuwsgierigheid op. En je krijgt zin om Steinbeck, Fante en Kerouac te (her)lezen.

Kijk hier voor de overige boeken die Arno heeft gelezen.

Sander leest

Het artikel is aan je winkelmandje toegevoegd
Het artikel is niet op voorraad.
1 exemplaar van Spiegeldagen is toegevoegd aan het winkelmandje.
Spiegeldagen
29,99

Wederom diep onder de indruk van een boek van Mark H. Stokmans. Waar Land van Echo's een persoonlijke maar ook politieke geschiedenis te lezen gaf, gaat Spiegeldagen vooral over 2 belangrijke personen: kleinzoon Ruben en oma Pepa. Je leest in deze roman hun levensverhaal en de zoektocht van Ruben naar zijn oma. Waarom heeft ze het familiehuis verlaten en waar is ze nu?

 Kijk hier voor de overige boeken die Sander heeft gelezen.

Louise leest

Het artikel is aan je winkelmandje toegevoegd
Het artikel is niet op voorraad.
1 exemplaar van Café Dorian is toegevoegd aan het winkelmandje.
Café Dorian
23,50

Wauw, wat een boek! We vonden unaniem dat dit bijzondere boek een plek verdient op de voorkeursplank. Het zit zo ingenieus in elkaar, brengt je af en toe in verwarring, en dwingt je tot langzaam lezen. En het liefst twee keer. Daar wordt het boek alleen maar mooier van. Verlangen, heimwee, verbinding, liefde en vriendschap, het zit er allemaal in. En zo veel meer, en dan ook in de verteltrant. Geniet er langzaam van!

Kijk hier voor de overige boeken die Louise heeft gelezen.

Annet leest

Het artikel is aan je winkelmandje toegevoegd
Het artikel is niet op voorraad.
1 exemplaar van Mocht er iemand langskomen is toegevoegd aan het winkelmandje.
Mocht er iemand langskomen
23,99

Een nieuwe schrijver in het Nederlands: Thomas  Korsgaard uit Denemarken. Een aanwinst want hij schreef een geweldige trilogie waarvan het eerste deel nu is vertaald. Het is een indrukwekkend boek over een opgroeiende jongen genaamd Tue.

Tue woont met zijn ouders en broer en zus op een afgelegen boerderij en zijn jeugd verloopt alles behalve vlekkeloos. Korsgaard beschrijft zijn leven met compassie, ontroerend maar ook met humor: ik las het boek in twee dagen uit.

Gelukkig volgen er nog twee delen, deel 2 al in dit najaar.

Maak kennis met deze jonge veelbelovende schrijver!

Klik hier voor de overige boeken die Annet heeft gelezen.

Andrea leest

Het artikel is aan je winkelmandje toegevoegd
Het artikel is niet op voorraad.
1 exemplaar van Nooit meer dezelfde is toegevoegd aan het winkelmandje.
Nooit meer dezelfde
19,99

En weer is er een prachtige bundel van Coen Verbraak met ontroerende, kwetsbare en hoopvolle interviews met mensen die een ingrijpende gebeurtenis hebben meegemaakt.

Hij is als geen ander in staat de juiste vragen te stellen of stiltes te laten vallen waardoor zijn interviews een enorme diepgang krijgen en je als lezer steeds geboeid blijft en geïnspireerd wordt.

Klik hier voor de overige boeken die Andrea heeft gelezen.

Lisette leest

Het artikel is aan je winkelmandje toegevoegd
Het artikel is niet op voorraad.
1 exemplaar van Halfbaard is toegevoegd aan het winkelmandje.
Halfbaard
29,99

Klik hier voor de overige boeken die Lisette heeft gelezen.

Het artikel is aan je winkelmandje toegevoegd
Het artikel is niet op voorraad.
1 exemplaar van Tomorrow, and Tomorrow, and Tomorrow is toegevoegd aan het winkelmandje.
Tomorrow, and Tomorrow, and Tomorrow
THE WORD-OF-MOUTH SENSATION
14,95

Wat een verrassing dit boek! Origineel, grappig en een prachtig beschreven vriendschap die alles overleeft. Sam en Sadie raken bevriend en kunnen de wereld aan omdat ze elkaar begrijpen. Samen beginnen ze een bedrijf dat games ontwerpt. Voor liefhebbers van John Green, Sally Rooney en Matt Haig en ook leuk als je NIET van games houdt.

Klik hier voor de overige boeken die Noor heeft gelezen.

Hostname: pro-mbooks2